Poslední rezervace před:
2 dny

Nabídka pracovních příležitostí

Obchodník v IT firmě, asistent provozního

Hledáme vhodného kandidáta na pozici – Obchodník v IT firmě, asistent hlavního provozního Penzionu Ve Skále.

Náplň práce:

  • Náplní práce bude široká paleta činností, takže nečekejte každodenní rutinu. Budete partnerem vedoucím pracovníkům firmy ve všech svých aktivitách. S provozem několika ubytovacích zařízení souvisí zařizování všeho možného. Proto potřebujete řidičské oprávnění B a samostatnost je zde nutná.
  • Pracovní náplní bude také pravidelné střídání hlavního provozního na jeho pozici. Budete řešit objednávky hostů a budete mít na starosti celý chod ubytovacích zařízení. Abyste mohl tuto funkci vykonávat, musíte projít všemi činnostmi, které souvisí s provozem.
  • Je potřeba také často provádět drobné montáže projektorů a interaktivních tabulí, opravy nábytku, řešení poruch, stěhování vybavení, postelí nebo jiné manuální a údržbové práce.

Okruhy znalostí a dovedností, které pozice vyžaduje

  • obchodní činnost – Kvalitní ovládání PC, MS Outlook, práce s informačními systémy (CRM, Pohoda)
  • obchodní činnost – komunikace se zákazníky v jazycích: čeština, němčina, angličtina
  • zásobování a zajištění provozních náležitostí pro penzion – řidičský průkaz sk.B
  • schopnost pracovat samostatně, komunikovat s úřady a jinými organizacemi (ČEZ, poskytovatel internetu, dodavatelé apod.)
  • manuální zručnost (údržbové práce)

Uvítáme praxi nebo třeba zkušenosti s organizací větších (třeba i školních) eventů/konferencí.
Přestože jsme menší firma, tak kromě ubytování se věnujeme i IT. Můžete se tak podílet i na dalších projektech dalších projektech v oblasti IT a cestovního ruchu, zabýváme se také online marketingem a tvorbou webových stránek. Nabízíme zázemí stabilní firmy s 30letou praxí a mladým kolektivem. Působit budete zejména v kanceláři v Sokolově (Křížová ul.), někdy také v penzionu v Lokti. Bydliště v Sokolově je tedy velkou výhodou. Kolem sebe budete mít kolektiv 4-10 spolupracovníků. Firemní notebook je samozřejmostí.

Pracovní doba se přizpůsobuje vytíženosti ubytovacího provozu, takže režim je částečně pevný a částečně flexibilní. Platové možnosti jsou závislé na schopnostech a kvalitách uchazeče. Pracovní poměr je na plný úvazek.
Zájemci, zašlete prosím Váš životopis na email petr.vujtech@vujo.cz, vč. stručného motivačního dopisu. Budeme Vás kontaktovat ohledně dalšího postupu. Vaše dotazy a další informace rádi poskytneme na tel. +420 733641903.

kolaz-provoz-kariera

Penzion Ve Skále v Lokti hodnocení