Poslední rezervace před:
1 hodinou

Nabídka pracovních příležitostí

Hlavní tématické okruhy, které bychom rádi pokryli jsou tyto:
- zařizování a logistika
- obchod
- údržbové práce
- příležitostný úklid na penzionu

Volná pozice je níže popsána ve 2 variantách s podobnými (lehce odlišnými) pracovními náplněmi.

Asistent hlavního provozního ubytovacího zařízení

Provozujeme několik ubytovacích zařízení, máme ještě další činnosti v oblasti IT a cestovního ruchu, zabýváme se také online marketingem a tvorbou webových stránek. Denně poskytujeme ubytování několika desítkám osob. U nás můžete mít přímý vliv na to, aby hosté byli spokojeni a aby jejich zázemí při dovolené nebo služební cestě bylo bezproblémové.

Hledáme vhodného kandidáta na pozici – Asistent hlavního provozního Penzionu Ve Skále v Lokti.

Náplň práce:
Primární pracovní náplní je podílení se na chodu penzionu z pohledu provozu, správy rezervací a údržby.

  • Náplní práce bude široká paleta činností, takže nečekejte každodenní rutinu. Budete partnerem vedoucím pracovníkům firmy ve všech svých aktivitách. S provozem několika ubytovacích zařízení souvisí zařizování všeho možného. Proto potřebujete řidičské oprávnění B a samostatnost je zde nutná.
  • Pracovní náplní bude také pravidelné střídání hlavního provozního na jeho pozici. Budete řešit objednávky hostů a budete mít na starosti celý chod ubytovacích zařízení. Abyste mohl tuto funkci vykonávat, musíte projít všemi činnostmi, které souvisí s provozem.
  • Je potřeba také často provádět drobné opravy nábytku, řešení poruch, stěhování vybavení, postelí nebo jiné manuální a údržbové práce.

Okruhy znalostí a dovedností, které pozice vyžaduje

  • obchodní činnost – komunikace se zákazníky v jazycích: čeština, němčina, angličtina
  • obchodní činnost – Kvalitní ovládání PC, práce s informačními systémy (CRM, Pohoda)
  • zásobování a zajištění provozních náležitostí pro penzion – řidičský průkaz sk.B
  • schopnost pracovat samostatně, komunikovat s úřady a jinými organizacemi (ČEZ, poskytovatel internetu, dodavatelé apod.)
  • manuální zručnost (údržbové práce)

Působit budete zejména v kanceláři v Sokolově (Křížová ul.), někdy také v penzionu v Lokti. ydliště v Sokolově je tedy velkou výhodou. Kolem sebe budete mít kolektiv 4-10 spolupracovníků. Firemní notebook je samozřejmostí. Pohotovost na mobilním telefonu patří ke správě rezervací a přijímání objednávek. Neovlivníme kdy zákazník zavolá a telefon zvedneme vždy. Na důležitý email odpovíme okamžitě. Jedná se nejen o práci od počítače, ale nějaký čas strávíte zařizováním v autě mezi Loktem a Sokolovem a od techniky se můžete odreagovat i tím, že bude potřeba dotáhnout nějaký ten šroubek v koupelně na penzionu.

Uvítáme praxi nebo třeba zkušenosti s organizací větších (třeba i školních) eventů/konferencí.
Přestože jsme menší firma, tak kromě ubytování se věnujeme i IT. Můžete se tak podílet i na dalších projektech souvisejících s výpočetní technikou. Nabízíme zázemí stabilní firmy s 30letou praxí a mladým kolektivem.

Pracovní doba se přizpůsobuje vytíženosti ubytovacího provozu, takže režim je částečně pevný a částečně flexibilní. Platové možnosti jsou závislé na schopnostech a kvalitách uchazeče. Pracovní poměr je na plný úvazek.
Zájemci, zašlete prosím Váš životopis na email petr.vujtech@vujo.cz, vč. stručného motivačního dopisu. Budeme Vás kontaktovat ohledně dalšího postupu. Vaše dotazy a další informace rádi poskytneme na tel. +420 733641903.

kolaz-provoz-kariera

Asistentka hlavního provozního ubytovacího zařízení

Hledáme vhodného kandidáta na pozici – Asistentka hlavního provozního Penzionu Ve Skále v Lokti.

Primární pracovní náplní je podílení se na chodu penzionu z pohledu provozu, správy rezervací a výpomocí na penzionu.

  • Pracovní náplní bude také pravidelné střídání hlavního provozního na jeho pozici. Budete řešit objednávky hostů a budete mít na starosti celý chod ubytovacích zařízení. Abyste mohla tuto funkci vykonávat, musíte projít všemi činnostmi, které souvisí s provozem.
  • Součástí náplně práce této pozice je také částečná výpomoc na penzionu (dle rozpisu – cca 2 dny v týdnu). Zejména úklidy, příprava snídaní, ubytování hostů.

  • pečlivost při úklidech

Působit budete zejména v kanceláři v Sokolově (Křížová ul.), někdy také v penzionu v Lokti. bydliště v Sokolově je tedy velkou výhodou. Kolem sebe budete mít kolektiv 4-10 spolupracovníků. Firemní notebook je samozřejmostí. Pohotovost na mobilním telefonu patří ke správě rezervací a přijímání objednávek. Neovlivníme kdy zákazník zavolá a telefon zvedneme vždy. Na důležitý email odpovíme okamžitě. Jedná se nejen o práci od počítače, ale nějaký čas strávíte zařizováním v autě mezi Loktem a Sokolovem a od kancelářské práce se můžete odreagovat i manuální výpomocí na penzionu.

Penzion Ve Skále v Lokti hodnocení