Poslední rezervace před:
10 hodinami

Nabídka pracovních příležitostí

Asistent manažera ubytovacího zařízení (provozní)

Provozujeme několik ubytovacích zařízení, máme ještě další činnosti v oblasti IT a cestovního ruchu, zabýváme se také online marketingem a tvorbou webových stránek. Denně poskytujeme ubytování několika desítkám osob. U nás můžete mít přímý vliv na to, aby hosté byli spokojeni a aby jejich zázemí při dovolené nebo služební cestě bylo bezproblémové.

Hledáme někoho na pozici hlavního provozního Penzionu Ve Skále v Lokti, kdo bude řešit objednávky hostů a bude mít na starosti celý chod ubytovacího zařízení. Bude partnerem vedoucím pracovníkům firmy ve všech svých aktivitách. Aby mohl být ve své roli úspěšný, měl by mít dobré komunikační dovednosti, schopnost multitaskingu a schopnost pracovat samostatně. Většina práce je na PC, proto vyžadujeme kvalitní ovládání PC. Znalost angličtiny i němčiny je nutná. Budete mít na starost zařizování všeho možného, co souvisí s provozem, proto potřebujete řidičské oprávnění B. Je potřeba také často provádět drobné opravy nábytku, řešení poruch, stěhování vybavení nebo jiné manuální a údržbové práce. Uvítáme praxi nebo třeba zkušenosti s organizací větších (třeba i školních) eventů/konferencí.

Jelikož jsme menší firma, tak paleta činností je široká a můžete se podílet i na dalších IT projektech dle sezónnosti ubytovacího provozu. Nabízíme zázemí stabilní firmy s 30letou praxí a mladým kolektivem kde nečekejte rutinu. Centrála společnosti je v Sokolově, odtud se pracuje a jezdí směr Loket. Bydliště v Sokolově je tedy velkou výhodou. Pracovní doba se přizpůsobuje vytíženosti ubytovacího provozu, takže režim je částečně pevný a částečně flexibilní. Platové možnosti jsou závislé na schopnostech a kvalitách uchazeče. Pracovní poměr může být na plný nebo poloviční úvazek.

Zájemci, zašlete prosím Váš životopis na email petr.vujtech@vujo.cz, vč. stručného motivačního dopisu. Budeme Vás kontaktovat ohledně dalšího postupu. Vaše dotazy a další informace rádi poskytneme na tel. +420 733641903.

kolaz-provoz-kariera

Penzion Ve Skále v Lokti hodnocení