Welness a relaxace v lázeňském Karlovarsku

Relaxace a wellness

Přijďte si odpočinout a nabrat síly do dalších měsíců v roce!!
TIP 1 – Salón Wendy (Masáže na penzionu)
TIP 2 – SybillenBad (Německo, 35 km)
TIP 3 – Relax UNO (Březová)
TIP 4 – Aquaforum (Františkovy Lázně)
TIP 5 – Alžbětiny Lázně (Karlovy Vary)

 

Masáže na penzionu

Salón Wendy Vám nabízí široké spektrum profesionálních služeb v oblasti masáží a kosmetických služeb. Reflexní masáž plosky nohy, LMYFOJETT-6, lymfatická manuální masáž, celkové kosmetické ošetření pleti pomocí 4 kvalitních přístrojů – ultrazvuková špachtle, iontový nástroj krásy, SQOOM a LedTherapy… Více informací

 

Sibyllenbad – oáza zdraví a relaxace

Sibyliny lázně se nachází v Německu (35 km od Lokte). Nabízí vodní areál s relaxačními a terapeutickými bazény o teplotě 34 °C a 36 °C, vířivkou a parní lázní, wellness areál se sedmi saunami a čajovnou, orientální pavilon s tureckými parními lázněmi a maurskou oázou. Je zde široká nabídka masáží, koupelí a dalších relaxačních procedur. Více informací.

 

Relax UNO Březová

Relaxační centrum na Březové u Sokolova Vám nabízí širokou škálu služeb pro Vaše zdraví, krásu a odpočinek. Můžete využít masáže, rodinné studio či saunu pro uvolnění těla. K dispozici je také solárium. Relaxujete-li rádi ve vaně, pak doporučujeme různé druhy koupelí – rašelinové, solné, perličkové či vířivé. Více informací

 

Aquaforum – svět vody a relaxace ve Františkových Lázních

Nově otevřený vodní svět Vám nabízí jedinečnou možnost odpočinku a uvolnění. Doporučujeme navštívit toto aquacentrum zejména ve večerních hodinách, kdy je vodní plocha nádherně osvětlena. Vhodné spojit s návštěvou města Františkovy Lázně. Více informací.

 

Alžbětiny lázně

Alžbětiny lázně jsou veřejné lázně v centru Karlových Varů. Nabízí nejkompletnější spektrum léčebných procedur – až 60 druhů, při kterých jsou využívány přírodní léčivé zdroje Karlovarska – vřídelní voda a rašelina. V Alžbětiných lázních také naleznete bazénový komplex dostupný veřejnosti. Více informací na Více informací.

 
Penzion Ve Skále v Lokti hodnocení