Ubytujte se v krásném penzionu pod hradem Loket

Ubytování – Loket nad Ohří, Karlovy Vary

Penzion Ve Skále se nachází ve starobylém západočeském městě Loket, jehož dominantou je přes 800 let starý hrad. Město leží v Chráněné krajinné oblasti Slavkovský les, daleko to není ani do proslulých lázeňských měst (Karlovy Vary – 7 km) a Krušné hory jsou takřka na dosah. Ideální ubytování zde tedy najdou všichni – uvítáme jak sportovce a milovníky přírody tak rodiny s dětmi či obdivovatele architektury.

 

Proč strávit dovolenou právě u nás?

Penzion Ve Skále se nachází na okraji historického centra města Loket. Díky své výhodné poloze u řeky se našim hostům naskýtá jedinečný výhled na Loketský hrad z každého pokoje a hlavně pak z venkovní terasy. Do samého centra je to pouhých 300m. Loket je vyhledáván turisty pro svůj bohatý kulturní a sportovní program. Pod hradem v ohbí řeky Ohře leží Loketský amfiteátr (opery, hudební festivaly, divadelní představení, apod.), nad městem je motokrosový areál a večer můte posedět ve stylových hospůdkách a restauracích. Kapacita penzionu je 30 osob. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, balkon, TV.

 

Okolí a tipy na výlet

Náš penzion poskytuje ideální zázemí pro cestování po Karlovarském kraji a okolí Lokte skýtá opravdu nepřeberné množství možností jak zde trávit svou dovolenou. Město leží uvnitř západočeského lázeňského trojúhelníku, a proto návštěva blízkých Karlových Varů je takřka samozřejmostí. Za zhlédnutí rozhodně stojí i Mariánské a Františkovy Lázně. Loket je obklopen nádhernou přírodou CHKO Slavkovského lesa vhodnou nejen pro pěší turistiku ale také pro cyklisty a vodáky. V horkých letních dnech můte strávit odpoledne v rekreačním areálu u vodní nádr Michal, v zimním období můte naopak brázdit sjezdovky Krušných hor.

 
Penzion Ve Skále v Lokti hodnocení