Poslední rezervace před:
2 dny

Aquaparky, bazény


Využijte naše naplánované výlety pro volné chvíle.

Aquaforum – svět vody a relaxace ve Františkových Lázních

Nově otevřený vodní svět Vám nabízí jedinečnou možnost odpočinku a uvolnění. Doporučujeme navštívit toto aquacentrum zejména ve večerních hodinách, kdy je vodní plocha nádherně osvětlena. Vhodné spojit s návštěvou města Františkovy Lázně. Odkaz na Aquaforum.

 
 

Sibyllenbad – oáza zdraví a relaxace

Sibyliny lázně se nachází v Německu (35 km od Lokte). Nabízí vodní areál s relaxačními a terapeutickými bazény o teplotě 34 °C a 36 °C, vířivkou a parní lázní, wellness areál se sedmi saunami a čajovnou, orientální pavilon s tureckými parními lázněmi a maurskou oázou. Je zde široká nabídka masáží, koupelí a dalších relaxačních procedur. Odkaz na Sibyllenbad.

 

Přírodní koupání


Koupaliště Michal

Koupaliště Michal je nový komplex, který vyrostl na okraji Sokolova (6km). Kromě příjemného koupání zde najdete mnoho atrakcí (tobogán, troj-skluzavka, plovoucí atrakce: velký ledovec, trampolíny, vodní houpačky…). Dále jsou pro návštěvníky k dispozici: beach-volejbalové a tenisové kurty, kuželářské dráhy, občerstvení… Odkaz na Koupaliště Michal.

 

Rybníky na Kladské

Koupání v drsné přírodě na Kladské je jedinečným zážitkem. Při plavání průzračnou vodou červenohnědého odstínu, způsobeného rašelinou na dně, vám bude společníkem nedotčená příroda.
Kladský rybník je obepnut naučnou stezkou a koupání v něm je spíše na rychlé osvěžení.

 

Přehradní nádrž Jesenice

K využití je zde vodní tobogán a dětský koutek, Restaurace, šlapadla; kurty…
Svěží příroda a blízkost lázeňských a historických měst (Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Cheb) poskytují možnost nevšedních turistických i kulturních zážitků.

 

Pohyb a sportovní využití


Vodáci – řeka Ohře

Nedaleko našeho penzionu (300m) se nachází půjčovny raftů a lodí. Doporučujeme jízdu na raftu z Lokte do Karlových Varů kolem Svatošských Skal. Kontakty: Dronte, Rafting Ohře, Pirrat

 

Bungee-Jumping

Zažijte nevšední adrenalinový skok z nejvyššího mostu ČR (55m), provozující Bungee-Jumping. Tento silniční most přes řeku Ohři se nachází přibližně 4 km od našeho penzionu na komunikaci I. třídy č. 6 mezi Karlovými Vary a Sokolovem.
Kontakt: Tel.: 607 232 070
Cena: od 900 Kč

 

JILO – Hrušková u Sokolova

Víceúčelové centrum nabízí sportovní a relaxační aktivity. K dispozici jsou kryté tenisové kurty, squashové kurty, bowlingové dráhy, golf – indoor, sauna, stolní tenis, bar, posezení u krbu. Odkaz na Sportcentrum Hrušková.

 

Golf Club Sokolov

Nově vybudované golfové hřiště se nachází v těsné blízkosti měst Sokolov a Loket nad Ohří (5km). 18-ti jamkového hřiště s parem 72 se rozkládá na prostoru cca 100 ha. Vhodné jak pro začátečníky, tak pro profesionály. Odkaz na Golf Club Sokolov.

 

Region s 9-ti golfovými hřišti

Milovníci golfu si v Karlovarském kraji opravdu přijdou na své. Některá hřiště (Karlovy Vary, Sokolov) jsou v dosahu 7km, ostatní do 30km. Výběr je tedy široký. Golfová hřiště v regionu. Turnaje v regionu.

 

Běžkařské tratě ve Slavkovském lese – Ski Březová

Nový a prozatím nepřelidněný běžkařský areál, který skýtá jedinečné pohledy na pláně Slavkovského lesa. Odkaz na web Ski Březová.
Za předpokladu dobrého počasí bude pro návštěvníky připraveno přes 40 km tras. Více než polovina tratí bude zdvojena a umožní obousměrný provoz. Při dobrých sněhových podmínkách budou vytvořeny okruhy pro volný styl (bruslení).

 

Lyže a snowboard v Krušných horách

Lyžařská střediska: Klínovec, Boží Dar, Bublava, Pernink, Nové Hamry, Kraslice, atd.

 
Penzion Ve Skále v Lokti hodnocení