Aquaparky, bazény


Využijte naše naplánované výlety pro volné chvíle.

Aquaforum – svět vody a relaxace ve Františkových Lázních

Nově otevřený vodní svět Vám nabízí jedinečnou možnost odpočinku a uvolnění. Doporučujeme navštívit toto aquacentrum zejména ve večerních hodinách, kdy je vodní plocha nádherně osvětlena. Vhodné spojit s návštěvou města Františkovy Lázně. Více informací.

 

Sibyllenbad – oáza zdraví a relaxace

Sibyliny lázně se nachází v Německu (35 km od Lokte). Nabízí vodní areál s relaxačními a terapeutickými bazény o teplotě 34 °C a 36 °C, vířivkou a parní lázní, wellness areál se sedmi saunami a čajovnou, orientální pavilon s tureckými parními lázněmi a maurskou oázou. Je zde široká nabídka masáží, koupelí a dalších relaxačních procedur. Více informací.

 

Bazén Sokolov

Bazén nabízí široké veřejnosti možnost aktivní formy odpočinku a sportovního vyžití. Kromě tobogánu, whirlpoolu nebo páry je možnost zarezervovat privátní rodinné studio se saunou. Více informací.

 

Bazén Alžbětiny lázně

Krytý bazén v centru Karlových Varů nabízí 25 m plavecký bazén, relaxační bazén, dětské brouzdaliště a whirlpool, oddělená sauna a pára. Více informací.

 

Bazénové centrum KV Arena

Centrum nabízí bazén o délce 25 metrů s šesti plaveckými dráhami, tobogán s možností jízdy na „pneumatikách“, podvodní masážní lehátka a lavice, vířivku, páru, saunu a infrasaunu. V prostorách se dále nachází Café bar, prodejní stánek s plaveckými potřebami a relax klub masáže. Více informací.

 

Přírodní koupání


Koupaliště Michal

Koupaliště Michal je nový komplex, který vyrostl na okraji Sokolova (6km). Kromě příjemného koupání zde najdete mnoho atrakcí (tobogán, troj-skluzavka, plovoucí atrakce: velký ledovec, trampolíny, vodní houpačky…). Dále jsou pro návštěvníky k dispozici: beach-volejbalové a tenisové kurty, kuželářské dráhy, občerstvení… Více informací.

 

Rybníky na Kladské

Koupání v drsné přírodě na Kladské je jedinečným zážitkem. Při plavání průzračnou vodou červenohnědého odstínu, způsobeného rašelinou na dně, vám bude společníkem nedotčená příroda.
Kladský rybník je obepnut naučnou stezkou a koupání v něm je spíše na rychlé osvěžení.

 

Jesenická přehrada – Koupaliště Dřenice

K využití je zde vodní tobogán a dětský koutek, Restaurace, šlapadla; kurty…
Svěží příroda a blízkost lázeňských a historických měst (Mariánské Lázně, Františkovy Lázně, Cheb) poskytují možnost nevšedních turistických i kulturních zážitků.

 

Pohyb a sportovní využití


Vodáci – řeka Ohře

Nedaleko našeho penzionu (300m) se nachází půjčovny raftů a lodí. Doporučujeme jízdu na raftu z Lokte do Karlových Varů kolem Svatošských Skal. Kontakty: Dronte, Rafting Ohře, Pirrat

 

Golf Club Sokolov

Nově vybudované golfové hřiště se nachází v těsné blízkosti měst Sokolov a Loket nad Ohří (5km). 18-ti jamkového hřiště s parem 72 se rozkládá na prostoru cca 100 ha. Vhodné jak pro začátečníky, tak pro profesionály. Více informací.

 

Region s 9-ti golfovými hřišti

Milovníci golfu si v Karlovarském kraji opravdu přijdou na své. Některá hřiště (Karlovy Vary, Sokolov) jsou v dosahu 7km, ostatní do 30km. Výběr je tedy široký. Golfová hřiště v regionu.

 

Běžkařské tratě ve Slavkovském lese – Ski Březová

Nový a prozatím nepřelidněný běžkařský areál, který skýtá jedinečné pohledy na pláně Slavkovského lesa. Více informací.
Za předpokladu dobrého počasí bude pro návštěvníky připraveno přes 40 km tras. Více než polovina tratí bude zdvojena a umožní obousměrný provoz. Při dobrých sněhových podmínkách budou vytvořeny okruhy pro volný styl (bruslení).

 

Lyže a snowboard v Krušných horách

Lyžařská střediska: Klínovec, Boží Dar, Bublava, Pernink, Nové Hamry, Kraslice, atd.

 
Penzion Ve Skále v Lokti hodnocení