Poslední rezervace před:
10 hodinami

Prohlídka Karlových Varů


Využijte interaktivní mapu


Doporučujeme prohlídku začít na hlavní třídě T. G. Masaryka nebo u Hotelu Thermal. Přes kolonádu, na které se nachází všechny prameny, se dostanete až ke Grandhotelu Pupp. Odtud můžete vyjet lanovkou na Rozhlednu Diana, kde se nabízí krásný výhled na celé město.

Karlovy Vary

VIDEO: Toulavá kamera – Karlovy Vary
Doporučujeme prohlídku začít na hlavní třídě T. G. Masaryka nebo u Hotelu Thermal. Přes kolonádu, na které se nachází všechny prameny, se dostanete až ke Grandhotelu Pupp. Odtud můžete vyjet lanovkou na Rozhlednu Diana, kde se nabízí krásný výhled.
www.karlovy-vary.cz

 

Jelení skok

Jelení skok – Jelení skok je vršek, vypínající se nad centrem Karlových Varů. Kovová socha kamzíka z roku 1851 měla zesměšnit smyšlenou pověst o objevení Vřídla, protože právě v těchto místech byl podle legendy ten opravdový Jelení skok. Od hotelu Pupp sem jezdí lanovka, která pokračuje na vyšší stanici rozhledny Diana.
Restaurace: Restaurace Jelení skok

 

Alžbětiny lázně

Alžbětiny lázně jsou veřejné lázně v centru Karlových Varů. Nabízí nejkompletnější spektrum léčebných procedur – až 60 druhů, při kterých jsou využívány přírodní léčivé zdroje Karlovarska – vřídelní voda a rašelina. V Alžbětiných lázních také naleznete bazénový komplex dostupný veřejnosti. Více informací na www.spa5.cz.

 
Penzion Ve Skále v Lokti hodnocení